Vyliec.sk / Účinná látka / Paracetamol

Paracetamol

Latinský názov: Paracetamolum

Lieky s účinnou látkou paracetamol:

Acifein

Acifein

Acifein je kombinovaný liek, ktorý sa používa na zmiernenie bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinnými látkami sú paracetamol, kyselina acetylsalicylová a kofeín. Acifein5 (99.17%) 24 hlasov

Coluda

Coluda [Koluda] patrí medzi kombinované preparáty, ktoré sa využívajú v liečbe bolesti. Liek je obľúbenou kombináciou účinnej zlúčeniny paracetamol (obsiahnutá napr. V lieku Paralen) a tramadol (obsiahnutá napr. V lieku Tramal).

Delparan

Delparan

Delparan patrí medzi kombinované preparáty, ktoré sa využívajú v liečbe bolesti. Liek je obľúbenou kombináciou účinnej zlúčeniny paracetamol (obsiahnutá…

Doreta

Doreta

Doreta je kombinovaný liek, ktorý sa využíva v liečbe bolesti. Patrí do skupiny analgetiká – anodyná a jeho účinnými látkami sú paracetamol a tramadol. Doreta5 (99.26%) 27 hlasov

Migralgin

Migralgin je liek ktorý patrí medzi lieky proti bolesti (analgetiká). Ide o kombinovaný preparát, ktorý obsahuje tri zlúčeniny – paracetamol, kyselina acetylsalicylová a kofeín. Migralgin5 (99.57%) 46 hlasov

Palgotal

Palgotal

Palgotal patrí medzi kombinované preparáty, ktoré sa využívajú v liečbe bolesti. Liek je obľúbenou kombináciou účinnej zlúčeniny paracetamol (obsiahnutá napr. v lieku Paralen) a tramadol (obsiahnutá napr. v lieku Tramal). Palgotal5 (99.31%) 29 hlasov

Panadol

Panadol je liek, ktorý sa používa na liečbu bolesti, ale aj pri tlmení vysokých teplôt. Patrí do skupiny analgetiká, antipyretiká a jeho účinnou zložkou je paracetamol. Panadol5 (99.35%) 31 hlasov

Paracetamol

Paracetamol patrí do skupiny bežne užívaných liekov, ktorých účinnou zložkou je rovnomenná zlúčenina paracetamol. Paracetamol5 (99.57%) 46 hlasov

Paracut

Paracut patrí do skupiny bežne užívaných liekov, ktorých účinnou zložkou je známa zlúčenina paracetamol. Paracut5 (99.57%) 46 hlasov

Parafizz

Parafizz

Parafizz je liek, ktorý sa používa na liečbu bolesti, ale aj pri tlmení vysokých teplôt. Patrí do skupiny analgetiká, antipyretiká a jeho účinnou zložkou je paracetamol. Parafizz5 (99.29%) 28 hlasov

Paralen

Paralen

Paralen je liek, ktorý sa používa na liečbu bolesti, ale aj pri tlmení vysokých teplôt. Patrí do skupiny analgetiká, antipyretiká a jeho účinnou zložkou je paracetamol. Paralen5 (99.46%) 37 hlasov

Paralgil

Paralgil

Paralgil je liek, ktorý sa používa na liečbu bolesti, ale aj pri tlmení vysokých teplôt. Patrí do skupiny analgetiká, antipyretiká a jeho účinnou zložkou je paracetamol. Paralgil5 (99.31%) 29 hlasov

Paramax

Paramax patrí do skupiny bežne užívaných liekov, ktorých účinnou zložkou je známa zlúčenina paracetamol. Paramax5 (99.55%) 44 hlasov

Paramax Combi

Paramax Combi je liek ktorý patrí medzi lieky proti bolesti (analgetiká). Ide o kombinovaný preparát, ktorý obsahuje dve zlúčeniny – paracetamol a kofeín. Paramax Combi5 (99.55%) 44 hlasov

Paramegal

Paramegal patrí do skupiny bežne užívaných liekov, ktorých účinnou zložkou je známa zlúčenina paracetamol. Paramegal5 (99.59%) 49 hlasov

Parapyrex

Parapyrex patrí do skupiny bežne užívaných liekov, ktorých účinnou zložkou je známa zlúčenina paracetamol. Parapyrex5 (99.13%) 46 hlasov

Saridon

Saridon

Saridon je kombinovaný liek, ktorý sa používa na zmiernenie bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinnými látkami sú paracetamol, propyfenazón a kofeín. Saridon5 (99.23%) 26 hlasov

Tutus

Tutus

Tutus je kombinovaný liek, ktorý sa využíva v liečbe bolesti. Patrí do skupiny analgetiká – anodyná a jeho účinnými látkami sú paracetamol a tramadol. Tutus5 (99.31%) 29 hlasov

Zaldiar

Zaldiar

Zaldiar patrí medzi kombinované preparáty, ktoré sa využívajú v liečbe bolesti. Liek je obľúbenou kombináciou účinnej zlúčeniny paracetamol (obsiahnutá napr. v lieku Paralen) a tramadol (obsiahnutá napr. v lieku Tramal).

Zaracet

Zaracet

Zaracet patrí medzi kombinované preparáty, ktoré sa využívajú v liečbe bolesti. Liek je obľúbenou kombináciou účinnej zlúčeniny paracetamol (obsiahnutá napr. v lieku Paralen) a tramadol (obsiahnutá napr. v lieku Tramal).

Paracetamol