Vyliec.sk > Účinná látka > Kyselina acetylsalicylová

Kyselina acetylsalicylová

Latinský názov: Acidum Acetylosalicylicum

Lieky s účinnou látkou kyselina acetylsalicylová:

Acifein

Acifein

Acifein je kombinovaný liek, ktorý sa používa na zmiernenie bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinnými látkami sú paracetamol, kyselina acetylsalicylová a kofeín. Acifein5 (99.17%) 24 hlasov

Anopyrin

Anopyrin

Anopyrin je jeden z liekov na riedenie krvi. Radí sa medzi lieky známe ako antiagregačné lieky, ktoré ovplyvňujú krvné doštičky. Účinnou zlúčeninou preparátu je kyselina acetylsalicylová. Anopyrin4.9 (98.4%) 25 hlasov

Gerasa

Gerasa je jeden z liekov na riedenie krvi. Radí sa medzi lieky známe ako antiagregačné lieky, ktoré ovplyvňujú krvné doštičky. Účinnou zlúčeninou preparátu je kyselina acetylsalicylová.

Pozrite si a využite aktuálne špeciálne akcie Dr.Max – až do výšky – 40%!

Kardegic

Kardegic [Kardedžik] je jeden z liekov na riedenie krvi. Radí sa medzi lieky známe ako antiagregačné lieky, ktoré ovplyvňujú krvné doštičky. Účinnou zlúčeninou preparátu je derivát kyseliny acetylsalicylovej. Kardegic5 (99.51%) 41 hlasov

Migralgin

Migralgin je liek ktorý patrí medzi lieky proti bolesti (analgetiká). Ide o kombinovaný preparát, ktorý obsahuje tri zlúčeniny – paracetamol, kyselina acetylsalicylová a kofeín. Migralgin5 (99.57%) 46 hlasov

Neo-Caphyl

Neo-Cephyl

Neo-Cephyl je kombinovaný liek, ktorý sa používa proti bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinné látky sú kyselina acetylsalicylová a kofeín. Neo-Cephyl5 (99.17%) 24 hlasov

Stadapyrin

Stadapyrin

Stadapyrin je liek, ktorý sa používa na riedenie krvi. Patrí do skupiny antikoagulanciá a jeho účinnou zložkou je kyselina acetylsalicylová. Stadapyrin4.9 (97.58%) 33 hlasov

Vasopirin

Vasopirin

Vasopirin je liek, ktorý sa používa na riedenie krvi. Patrí do skupiny antikoagulanciá a jeho účinnou zložkou je kyselina acetylsalicylová. Vasopirin5 (99.26%) 27 hlasov

Kyselina acetylsalicylová