Kofeín

Latinský názov: Coffeinum

Lieky s účinnou látkou kofeín:

Acifein

Acifein

Acifein je kombinovaný liek, ktorý sa používa na zmiernenie bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinnými látkami sú paracetamol, kyselina acetylsalicylová a kofeín. Acifein5 (99.17%) 24 hlasov

Migralgin

Migralgin je liek ktorý patrí medzi lieky proti bolesti (analgetiká). Ide o kombinovaný preparát, ktorý obsahuje tri zlúčeniny – paracetamol, kyselina acetylsalicylová a kofeín. Migralgin5 (99.57%) 46 hlasov

Neo-Caphyl

Neo-Cephyl

Neo-Cephyl je kombinovaný liek, ktorý sa používa proti bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinné látky sú kyselina acetylsalicylová a kofeín. Neo-Cephyl5 (99.17%) 24 hlasov

Paramax Combi

Paramax Combi je liek ktorý patrí medzi lieky proti bolesti (analgetiká). Ide o kombinovaný preparát, ktorý obsahuje dve zlúčeniny – paracetamol a kofeín. Paramax Combi5 (99.55%) 44 hlasov

Saridon

Saridon

Saridon je kombinovaný liek, ktorý sa používa na zmiernenie bolesti. Patrí do skupiny analgetiká a jeho účinnými látkami sú paracetamol, propyfenazón a kofeín. Saridon5 (99.23%) 26 hlasov

Kofeín