Skutočné príbehy

Otec alkoholik zomrel na zápal pankreasu

Dobrý deň, chcem vám napísať niečo z môjho života. Volám sa Martin a môj otec je alkoholik, a súčasné je aj závislý na liekoch. Momentálne leží na JIS s ťažkým zápalom pankreasu a so silnou cukrovkou. Všetko bolo spôsobené dlhodobým užívaním rôznych liekov a pitia alkoholu, nič dedičného. Viem, že ak všetko na JIS dopadne dobre, tak po príchode domov môj otec bez protialkoholickej liečby začne nanovo piť.

Ošetrujúci lekár nám povedal, že protialkoholické liečenie nie je teraz až tak dôležité, pretože otec potrebuje špeciálnu diétu, ktorú mu v liečebni nemôžu poskytnúť.

Pokračovanie je také, že po cca dvoch mesiacoch po návrate otca z nemocnice domov, môj otec alkoholik zomrel. Mám z toho zmiešané pocity pretože som ho má rád aj napriek tomu že bol ťažký alkoholik.

Nakoniec dopadol tak, že mal pankreas zničený úplne na kašu, postupne mu odchádzali všetky orgány, obličky, pľúca a mal aj problémy so srdcom, po troch dňoch v umelom spánku a jednej jednoduchšej operácií .. koniec! 56 rokov, mladý chlap, ale po x rokoch užívania alkoholu v kombinácii s rôznymi práškami, hlavne na spanie – jediný možný výsledok smrť!

Jednu vec viem ale určite, piť alkohol nebudem nikdy, nikdy a nikdy v živote a aj moje deti vychovávam tak aby sa od tohto jedu držali čo najďalej.

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button