Yucca

Yucca

Yucca [juka] je súčasťou mnohých doplnkov stravy. Ide o výťažok z rastliny, ktorá je známa ako yucca shidigera.

Princíp lieku Yucca


Yucca shidigera je palmovitá rastlina, ktorá pochádza z Ameriky (severný aj južný kontinent).

Rastlina obsahuje množstvo prírodných látok (saponíny), pri ktorých je popisovaný efekt na očistenie organizmu od škodlivín a splodín metabolizmu.

Využitie

Preparát je mnohými ľuďmi využívaná v rámci detoxikácie organizmu k urýchleniu odstraňovanie rôznych škodlivín, k podpore energetického metabolizmu a zvýšenie vitality.

Popisovaný je aj pozitívny efekt na tráviaci systém a na metabolizmus tukov a cholesterolu.

Tento liek je vhodný pre všetkých ľudí (so stúpajúcim vekom vzrastá množstvo a veľkosť skládok odpadu v organizme), ľudí trpiacich srdcovo-cievnymi chorobami a zvýšeným cholesterolom, ľudí s nepravidelným a problematickým trávením, alergikov (kožné alergie, astma, alergie na potraviny… ), športovcov (odbúrava voľné radikály tvoriace sa pri aeróbnom cvičení).

Podávanie

Tento liek sa vyrába v najrôznejších formách vrátane tabliet a kapsúl. Presné dávkovanie závisí na konkrétnom prípravku.

Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok.

Veľmi často nájdeme v potravinových doplnkoch kombinácia daného lieku s ďalšími látkami (vitamíny, extrakty z iných rastlín, a pod.).

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy.

Nevýhody

Liek prakticky nemáva vedľajšie účinky, aj keď úplne nedá vylúčiť tráviace ťažkosti alebo alergická reakcia po požití lieku.

Tieto nežiaduce účinky sa však môžu objaviť u ktoréhokoľvek lieku, alebo doplnku stravy.

Prípravok je vhodné skladovať mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10°C do 25°C, chrániť pred priamym slnečným svetlom.

Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.

Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Použité zdroje: základné zdroje textu

2 Comments

 1. Ide o univerzálnu energetickú fyzikálno-biologickú terapiu 21.stotočia……..pôvod má v atlantsko-egyptskej starodávnej medicíne s
  účinkami aj na spomalenie starnutia……

 2. Názor po NDE fenoméne:
  Kombinované terapie v kvantovej previazanosti – entanglementácia a agretivita s inými prírodnými látkami a pyramidálnou energiou,
  bola paradigmou Starodávneho egyptského Chrámu zdravia KARNAK…obsah niektorých papyrus napr. Ebersov a ďalších, spolu
  s poznatkami našich svetových vedcov Dr.O.Sova CSc., Doc.Ing.J.Šimúth DrSc. v interakcii s poznatkami A–.Einsteina, W.Reicha a najnovším poznatkami z kvantovej informatiky /Nobelova cena/ budú synergickým kvantovým skokom vo vývoji tradičnej medicíny
  aj kognitívnej molekulárnej biologie aj kognitívnej farmakologie….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button