Wild Yam Star

Wild Yam StarWild Yam Star je voľne predajný prírodný doplnok stravy, ktorý obsahuje aktívnu zložku výťažkov z dioskórey chlpatej.

Princíp doplnku Wild Yam Star


Dioskórea chlpatá (latinsky Dioscorea villosa) je liečivá rastlina obsahujúca veľké množstvo prírodných zlúčenín, ktoré majú opisovaný harmonizujúci efekt na ženský hormonálny systém.

Využitie

Wild Yam Star je prírodný prípravok, ktorý harmonizuje hormonálny systém a celkovo dodáva organizmu vitalitu.

Tento doplnok stravy má veľké využitie najmä pre ženy v období klimaktéria (prechodu). Prispieva k zmierňovaniu nepríjemných pocitov a vnemov v tomto zložitom období.

Klimaktérium je obdobie, ktoré na každú ženu pôsobí odlišne, ale väčšina žien v prechode pociťuje nepríjemné zmeny, ktoré vyvolávajú hormóny.

Zmeny môžu byť fyzického, ale aj psychického rázu a väčšinou ženám značne znepríjemňujú život, niekedy aj po dobu niekoľkých rokov.

Prechod sprevádzajú najmä návaly teplanočné potenienepravidelná menštruáciavysychanie pošvovej sliznicepodráždenosť alebo ľahká depresia.

Podávanie

Vyrába sa v podobe kapsúl a zvyčajne sa užíva 1 kapsula denne, ktorá sa hojne zapije tekutinou. Pre optimálnu účinnosť sa užíva aspoň 2 až 3 mesiace. Nesmie sa prekračovať uvedené denné dávkovanie.

Ak beriete lieky predpísané lekárom, tento prípravok ich nenahrádza, môže byť len ich účinným doplnkom.

Nevýhody

Tak ako všetky lieky, aj doplnky stravy môžu spôsobovať vedľajšie účinky, ktoré sa nemusia prejaviť u každého pacienta.

Máva len minimálne vedľajšie účinky, ktoré sú navyše vzácne a prakticky vždy nezávažné.

Niektorí používatelia môžu mať po požití preparátu tráviace ťažkosti a vylúčiť nemožno ani vznik alergickej reakcie na niektorú zo zložiek prípravku.

Tento doplnok nie je určený pre deti.

Použité zdroje: základné zdroje textu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button