Urinal Akut

Urinal AkutUrinal Akut je voľne predajný výživový doplnok, ktorý sa používa pri ochoreniach močových ciest. Jeho účinnými látkami sú koncentrovaný extrakt z brusníc veľkoplodých, výťažok zo zlatobyľa obyčajného a vitamín D.


Princíp doplnku Urinal Akut

Brusnice veľkoplodé obsahujú celý rad rastlinných zložiek, ktoré pri vylučovaní do moču majú efekt proti rade mikroorganizmov, uľavujú pri akútnych ťažkostiach pri infekcii močových ciest a znižujú riziko ich recidívy (recidíva = návrat ochorenia).

Zlatobyľ prispieva k normálnej funkcii vylučovania moču a pomáha udržiavať zdravý močový mechúr a dolné močové cesty.

Vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému.

Využitie

Urinal Akut je možné užívať pri infekciách močových ciest ako doplnok k antibiotikám a dostatočnému príjmu tekutín. Okrem toho je možné aj dlhodobé užívanie doplnku ako prevencia návratu infekcie.

Podávanie

Urinal Akut sa vyrába v podobe kapsúl . Vzhľadom k vyššiemu množstvu účinných zložiek sa odporúča iba 1 kapsula denne (na rozdiel od slabšej verzii doplnku – Urinal).

Toto je výživový doplnok a nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Bio a Raw potraviny

Nevýhody

Tak ako všetky lieky, aj doplnky stravy môžu spôsobovať vedľajšie účinky, ktoré sa nemusia prejaviť u každého pacienta.

Urinal Akut nemá prakticky žiadne nežiaduce účinky. Podobne ako u všetkých ostatných liekov a doplnkov stravy nemožno však vylúčiť vznik tráviacich ťažkostí alebo alergickú reakciu.

Pozrite si a využite aktuálne akcie a zľavy v lekárni Dr.Max z kategórie Chrípka a nádcha. Rôzne akcie až do výšky -20%.

Momentálne prebieha aj akcia kde pri kúpe 2 vybraných produktov dostane tretí zadarmo 2+1 zadarmo – len do vypredania zásob!

Doplnok nie je vhodný pre deti, ktoré sú mladšie ako 12 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C. Uchovávať v pôvodnom neporušenom vnútornom obale.

Použité zdroje: základné zdroje textu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.