Gynex

GynexGynex je doplnok stravy, ktorý je určený skôr pre ženy, ale môžu ho užívať ľudia oboch pohlaví. Prípravok obsahuje viacero prírodných bylinných zlúčenín ako sú extrakt z nechtíka lekárskeho, pakostu smrdutého, hluchavky bielej, chaluhy bublinatej, nátržníka husacieho, ďateliny lúčnej, agát biely, jastrabiny, alchemilky, lipkavca, feniklu, všeliek a sladkého drievka.

Princíp doplnku Gynex


U zlúčenín obsiahnutých v spomínaných bylinkách je popisovaný celkový pozitívny efekt na organizmus, zlepšenie energetického metabolizmu a regeneračných schopností organizmu.

Použitie

Gynex má vďaka komplexu výťažkov z rastlín silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

Celkovo vyrovnáva výkyvy organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni, u mužov aj žien.

Ochraňuje vlákna nervových buniek a harmonizuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu – žľazu, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných.

Vysoký obsah prírodných fytohormónov (rastlinné látky hormonálnej povahy) v Gynexe má výraznú schopnosť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive. Takto pôsobí na organizmus dlhodobo.

Fytohormóny pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze.

Taktiež zlepšuje funkciu a zaisťuje ochranu kože a všetkých slizníc, ktoré vystielajú povrch vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá…), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím, a celkovo zvyšuje imunitu.

Tento doplnok má veľmi dobrý vplyv na podporu plodnosti oboch pohlaví.

Podávanie

Gynex sa vyrába v podobe roztoku a bežná dávka pre dospelého človeka je 3-7 kvapiek užitých až 3x denne.

Preparát by nemali užívať deti a tehotné a dojčiace ženy. Užívanie a presné dávkovanie sa musí konzultovať s lekárom alebo terapeutom.

Vhodný je aj pre diabetikov. Výživové doplnky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy.

Pred použitím treba prípravok dôkladne pretrepať (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.

Preparát je vhodné užívať pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedený vodou, prípadne nakvapkať na lyžičku a užívať priamo.

Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín. Po 3 týždňoch užívania je vhodné urobiť vždy 1 týždeň prestávku.

Nevýhody

Gynex prakticky nemáva vedľajšie účinky, aj keď sa úplne nedajú vylúčiť tráviace ťažkosti alebo alergická reakcia po požití preparátu.

Tieto nežiaduce účinky však nemožno vylúčiť pri ktoromkoľvek lieku, alebo doplnku stravy.

Použité zdroje: základné zdroje textu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back to top button