Vyliec.sk > Účinná látka > Pseudoefedrín

Pseudoefedrín

Latinský názov: Pseudoephedrinum

Lieky s účinnou látkou pseudoefedrín:

Disophrol Repetabs

Disophrol Repetabs

Disophrol Repetabs je liek, ktorý sa používa na úľavu od príznakov prekrvenia a opuchu slizníc horných dýchacích ciest. Patrí do skupiny antihistaminiká a jeho účinnými látkami sú pseudoefedrín a dexbrómfeniramín. Disophrol Repetabs5 (99.33%) 30 hlasov

Pseudoefedrín