Cetirizín

Latinský názov: Cetirizinum

Lieky s účinnou látkou cetirizín:

Alerid

Alerid je liek, ktorý sa radí do skupiny antihistaminík, čo sú jedny z liekov proti alergii. Účinnou zložkou lieku je zlúčenina cetirizín. Alerid5 (99.57%) 46 hlasov

LivoReactine

LivoReactine

LivoReactine je antialergikum (liek proti alergii). Účinná látka je cetirizín dihydrochlorid.  LivoReactine5 (99.29%) 28 hlasov

Zodac

Zodac

Zodac je liek, ktorý sa využíva proti alergii. Patrí do skupiny antihistaminiká a jeho účinnou zložkou je cetirizín. Zodac5 (99.29%) 28 hlasov

Cetirizín