Vyliec.sk > Účinná látka > Rosuvastatín

Rosuvastatín

Latinský názov: Rosuvastatinum

Lieky s účinnou látkou rosuvastatín:

Delipid

Delipid

Delipid je novší liek radiaci sa do skupiny statínov, tj. medzi lieky na vysoký cholesterol. Zrejme prakticky nenájdeme interne liečeného pacienta, ktorý…

Roclarin

Roclarin

Roclarin je liek, ktorý sa používa na liečbu vysokého cholesterolu. Patrí do skupiny hypolipidemiká a jeho účinnou látkou je rosuvastatín.

Starcrest

Starcrest

Starcrest je novší liek radiaci sa do skupiny statíny. To sú lieky na vysoký cholesterol. Patrí do skupiny hypolipidemiká a jeho účinnou zložkou rosuvastatín.

Tintaros

Tintaros

Tintaros je liek, ktorý sa používa na liečbu vysokého cholesterolu. Patrí do skupiny hypolipidemiká a jeho účinnou látkou je rosuvastatín.

Viazet

Viazet

Viazet je kombinovaný preparát patriaci do skupiny hypolipidemiká, ktorý obsahuje účinnú látku ezetimib a rosuvastatín (patrí medzi statíny). Viazet môžeme zaradiť medzi lieky na zníženie cholesterolu.

Pozrite si a využite aktuálne akcie a zľavy v lekárni Dr.Max z kategórie výživové doplnky, alebo si kúpte prípravok na dezinfekciu rúk. Akcie až do výšky -20% alebo 2+1 zadarmo!
Zahron

Zahron

Zahron je novší liek radiaci sa do skupiny statínov, tj. medzi lieky na vysoký cholesterol. Zrejme prakticky nenájdeme interne liečeného pacienta, ktorý by niektorý zo statínov dlhodobo neužíval.

Zaranta

Zaranta

Zaranta je novší liek radiaci sa do skupiny statínov, tj. medzi lieky na vysoký cholesterol. Zrejme prakticky nenájdeme interne liečeného pacienta, ktorý by niektorý zo statínov dlhodobo neužíval.