Úvod / Liek / Acai Slim

Acai Slim

Acai Slim je voľne predajný výživový doplnok, ktorý obsahuje ako účinné zložky extrakt z acai berry (plody palmy Acai), guarany a garcínie kambodžskej.

Princíp

Extrakty z uvedených rastlín majú opisovaný pozitívny efekt na organizmus  znížením chuti do jedla a zlepšením metabolizmu tukov a cholesterolu. Hlavný efekt je popisovaný u plodov palmy Acai (Euterpe olearacea), ktoré sú podobné čučoriedkam. Okrem vplyvu na metabolizmus sa opisuje aj ich silné pôsobenie proti oxidačnému stresu.

Využitie

Tento výživový doplnok je výrobcom odporúčaný v rámci celkového prístupu k nadváhe a obezite spolu so zdravou stranou a dostatkom aktívneho pohybu. Okrem toho sa udáva preventívny vplyv proti rozvoju aterosklerózy a jej komplikácií.

Podávanie

Vyrába sa v podobe kapsúl. Bežná dávka pre dospelého človeka sú 2-4 kapsule denne. K lepšiemu efektu je odporúčané užívať preparát dlhodobo (až 3 mesiace).

Nevýhody

Acai Slim má len minimálne vedľajšie účinky, ktoré sú navyše vzácne a prakticky vždy nezávažné. Niektorí používatelia môžu mať po požití preparátu tráviace ťažkosti a vylúčiť nemožno vznik alergickej reakcie na niektorú zo zložiek prípravku.

Acai Slim
5 (99.13%) 23 hlasov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *