Úvod / Liek / Acai Berry Thin

Acai Berry Thin

Acai Berry Thin je voľne predajný výživový doplnok, ktorý obsahuje aktívnu zložku extrakt z acai berry (plody palmy acai).

Princíp

Plody palmy Acai (Euterpe olearacea) majú podobu čučoriedok a ich šťava obsahuje celý rad vitamínov a prírodných látok, ktoré majú opisovaný pozitívny vplyv na organizmus sa znížením chuti do jedla a so zlepšením metabolizmu tukov a cholesterolu. Okrem toho sa udáva aj ich silné pôsobenie proti oxidačnému stresu.

Využitie

Acai Berry Thin je výrobcom odporúčaný v rámci celkového prístupu k nadváhe a obezite spolu so zdravou stranou a dostatkom aktívneho pohybu. Okrem toho sa udáva preventívny vplyv proti rozvoju aterosklerózy a jej komplikácií.

Podávanie

Tento výživový doplnok sa vyrába v podobe kapsúl. Bežná dávka pre dospelého človeka sú 2-4 kapsule denne. K lepšiemu efektu je odporúčané užívať preparát dlhodobo (až 3 mesiace).

Nevýhody

Má len minimálne vedľajšie účinky, ktoré sú navyše vzácne a prakticky vždy nezávažné. Niektorí používatelia môžu mať po požití preparátu tráviace ťažkosti a vylúčiť nemožno vznik alergickej reakcie na niektorú zo zložiek prípravku.

Acai Berry Thin
5 (99.23%) 26 hlasov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *